Поліестер (PET)

Поліестер (PET) | ПЕТ рулонний | ПЕТ листовий | Продаж в Україні

Поліестер ( PET / ПЕТ )

Компанія "Аплекс" пропонує кілька варіантів матеріалу ПЕТ (поліетилентерефталат), які, будучи в цілому одним і тим же матеріалом, мають деякі відмінності, що дозволяє використовувати їх з урахуванням усіх потреб замовника, в тому числі враховуючи і такий важливий чинник, як ціновий. Так, ми пропонуємо ПЕТ листовий та рулонний. І той, і інший варіант матеріалу відмінно піддаються будь-якому виду формування, використовуються для всіх типів друку, а також знаходять широке застосування у харчовій промисловості, наприклад, при виготовленні ложементів для кондитерських виробів, для пакування продуктів харчування (мороженого, печива, салатів, тортів), виготовлення сувенірної продукції тощо.

Властивості та технічні характеристики поліестеру (ПЕТ / PET)

ПЕТ — це поліетилентерефталат, термопластик, який називають поліефіром, лавсаном або поліестером.


Матеріал ПЕТ має незначні внутрішні напруження, що робить процес термоформування простим і високотехнологічним, а якість кінцевих виробів з листів ПЕТ відповідає всім високим вимогам, що висуваються до рекламної та світлотехнічної продукції за міцністю, дизайном, зовнішнім виглядом. Попереднє сушіння листів ПЕТ не потрібне. Теплоємність листів ПЕТ менше,
-хороша перероблюваність методами екструзії, лиття під тиском, термоформуванням.

Застосування поліестеру (ПЕТ / PET )

Застосовують у промисловості, виробництві рекламної продукції, будівництві, медицині, харчової індустрії:

-виготовлення бейджів, захисних екранів у рамках для фотографій, тощо;
-методом вакуумного формування можна отримати: вітрини, пластикові дисплеї, ложементи для фіксації товару (канцтовари, парфуми, косметичні набори) у картонних коробках тощо;
-упаковка продуктів харчування (мороженого, печива, салати, льодяники, тістечка, торти тощо);
-виготовлення корексів для пакування цукерок;
-упаковка дрібної технічної продукції (цвяхи, гвинти);
-блістерна упаковка;
-Упаковка технічних інструментів (викрутки, пензлі);
-упаковка канцелярської продукції;
-упаковка побутових електроприладів;
-використання у виготовленні рекламних постерів;
-виготовлення сувенірної упаковки (туба);
-в текстильній продукції (сорочки, краватки і т.д.); та ін. -формовані вітрини. Якщо товар виставляється в кіосках, вуличних кіосках, аптеках у фірмовій формованій вітрині, вкласти в неї товар конкурентів дуже складно – по-перше, не підходять розміри, по-друге, на вітрину, як правило, робиться нанесення фірмової символіки. Кріпиться подібний вид реклами на двосторонній скотч з боку продавця чи покупця.
-лицьові панелі світлових коробів, муляжі (джумбі), дисплеї, вітрини, різного виду об'ємні конструкції, пластикові полиці, лотки, стільниці, тощо.

Зберігання та обробка поліестеру (ПЕТ / PET )

Процес виготовлення виробу способом вакуумного формування можна розбити на два основні етапи. Спочатку виготовляють оснастку - матрицю, на якій безпосередньо відбуватиметься процес формування. Залежно від вимог до якості поверхні відформованого виробу, тиражу замовлення, точності виконання та цінової політики, матриця може бути виготовлена ​​з таких матеріалів, як склопластик (як правило, матриці великих розмірів під формування товстих пластиків), різні смоли, дюралюміній; також можливі варіанти комбінованих форм.

Потім проводиться безпосередньо формування матеріалу. За рахунок розігріву пластик розм'якшується і при вакууформуванні набуває форми матриці. Тим самим виходить якийсь відбиток, який надалі випилюється або фрезерується або вирубується, і відбувається подальша обробка краю виробу.


ПЕТ рулонний

Рулонний ПЕТ виробляється в товщинах від 0,2 до 0,8 мм кроком 0,05 мм .
Ширина рулону може змінюватись від 400 до 700 мм з кроком 10 мм.
Таким чином, з'являється чудова можливість підібрати саме ту ширину, яка максимально відповідатиме вимогам, що пред'являються до кінцевого виробу.

Обробка поліестеру ( ПЕТ / PET )

ПЕТ легко піддається механічній обробці, склеюванню, згинанню, як у холодному стані, так і при додатковому нагріві. Матеріал характеризується здатністю до багаторазових перегинів.
Матеріал відмінно підходить для термообробки.
Використовується для виготовлення різних форм, упаковки, в тому числі для продуктів харчування (тістечок, печива, салатів тощо), для виготовлення корексів, блістерної упаковки, для вирубування прозорих коробок, сувенірної продукції типу "туба", для виробництва одноразового посуду і т.д.

Властивості та технічні характеристики поліестеру (ПЕТ / PET )

1. Прозорість. Рулонний ПЕТ має світлопроникність до 90%, характеризується високими оптичними якостями та привабливим блиском поверхні.
2. Удароміцність. Ступінь удароміцності дуже висока (у 4 - 5 разів вища, ніж у акрилу), причому ударостійкість цього матеріалу зберігається і за температури нижче 0°С. Міцні властивості поліефірних плит дозволяють виготовляти з них різні вироби методом штампування, вирізати деталі будь-якої конфігурації, виробляти пиляння, фрезерування, згинання в холодному стані, свердління, з'єднання за допомогою профілів та заклепок, застосовуючи стандартні технології обробки. Висока стійкість до ударів значно скорочує ризик механічних пошкоджень готових виробів у процесі транспортування.
3. Хімічна стійкість. За своєю хімічною стійкістю PET перевершує акрилове скло та полікарбонат.

4. Сумісність із харчовими продуктами. Прозорий рулонний ПЕТ виготовляється з поліефірних смол, що дають змогу безпечно використовувати цей матеріал у контакті з харчовими продуктами.

5. Здатність до термоформування. ПЕТ характеризується винятковими властивостями для термоформування. Рулонний поліестер може бути легко вигнутий за допомогою термогибки, але слід мати на увазі, що цей вид обробки може спричинити помутніння матеріалу, викликане внутрішньою кристалізацією полімеру.
6. Екологічність. Рулони з поліефіру не містять галогенів та кадмію. Гази, що утворюються під час горіння матеріалів, не більш токсичні, ніж ті, що супроводжують горіння дерева або паперу.

7.Можливість декорування. На листи з поліефіру можуть бути нанесені зображення методом шовкографії з використанням чорнила, сумісного з термопластичними поліефірами. Також ці матеріали підходять для нанесення вінілових плівок, що самоклеяться.

ПЕТ листовий

Листовий ПЕТ виготовляється у товщині від 0,2 до 0,8 мм. Ширина листа – від 400 до 700 мм. Довжина - від 600 до 1200 мм відповідно.

Застосування ПЕТ листового

Листи ПЕТ є ідеальним матеріалом для виготовлення торгового та виставкового обладнання, панелей керування, ємностей та підставок для харчових продуктів, медичних приладів та упаковок.
РЕКЛАМА ТА КОМУНІКАЦІЇ: Матеріал для цієї продукції повинен бути прозорим, міцним, мати легкість обробки та декорування, зберігати привабливий вигляд після виготовлення виробу. Листовий ПЕТ чудово поєднує ці властивості, а також захищає вироби від вандалізму:
1. Захист вивісок, щитів, штендерів.
2. Торговельне обладнання та цінники.
3. Прилавки та демонстраційні стійки.
4. Покажчики.
ПРОМИСЛОВІСТЬ: Оптичні властивості та висока хімічна стійкість матеріалу ідеально відповідають промисловому захисному застосуванню.
1. Захист автоматів, розподільних коробок, панелей керування.
2. Деталі засобів захисту.
ХАРЧОВІ ПРОДУКТИ (підставки): Пластик ПЕТ виготовляється із смол, що дозволяють безпечно використовувати цей матеріал у контакті з харчовими продуктами.

Поліестер (PET)

ПЕТ лист 300 мкм 700х1000 мм

ПЕТ лист 300 мкм 700х1000 ммПЕТ лист прозорий 300 мкм 700х1000 мм без з/п
60 1 шт