Акрил

Акрил | Оргскло | Акрилове скло | Литий та екструдований акрил | Ціни на Акрил, Купити в Києві, Україні

Акрил

Листове акрилове скло (поліметилметакрилат) являє собою полімерний матеріал різної товщини, що отримується литьовим або екструзійним методом, з ідеально глянсовою поверхнею з обох боків. Концерни BARLO (Quinn Plastics), REPSOLGLAS є одними з найвідоміших виробників полімерів у Європі. Вони також широко відомі у нашій країні. Постійне розширення і нові розробки концернів у цій галузі дають можливість широко використовувати пластикові матеріали в багатьох галузях реклами, будівництва та промисловості. легкість, придатність для різних видів гарячого формування та ін. А різна колірна гама, фактурна поверхня, товщини, формати листів дозволяють втілити в життя будь-яке дизайнерське та рекламне рішення.

Концерни BARLO (Quinn Plastics), REPSOLGLAS рекомендують використовувати свою продукцію в різних сферах нашого життя: реклама, дизайн, автопромисловість, авіація, будівництво, і навіть наш побут.

Компанія «Аплекс» пропонує вам акрилове скло BARLO XT, REPSOLGLAS та BARLO CAST


Литий та екструдований акрил.

Лите акрилове скло REPSOLGLAS та BARLO CAST – якісний продукт за доступною ціни. Має більш широкий діапазон товщин порівняно з листами BARLO XT, ідеальний характер поверхні, широку гаму кольорів, високу стійкість до ударів, відмінно піддається поліруванню, має стабільність товщини листів, а також високу термостійкість при формуванні, і можливість повторної гарячої обробки. Литий акрил представлений також, окрім стандартної колірної гами, ще й різними підвидами текстурних поверхонь, листів зі зниженим відображенням, із дзеркальним напиленням, нових кольорів (у тому числі і флуоресцентних), а також різними товщинами.

Лите скло має практично такі ж фізичні та технічні характеристики, як і екструдоване акрилове скло, тобто. в більшості випадків вони взаємозамінні, проте при виборі аркушів слід враховувати деякі особливості. Так, литий акрил має великий опір до хімічно активних речовин, а також більшу термостійкість. При гарячій обробці скла легко працювати з литим акрилом, т.к. його температурний діапазон ширший. Також листи REPSOLGLAS і BARLO CAST можна піддавати повторному формуванню та обробці. На остаточний результат при формуванні литих листів не впливають такі чинники, як неоднорідність нагрівання листка (приблизно близько 10-15%). З іншого боку, BARLO XT дає можливість відтворювати складніші форми завдяки його більшій розтяжності порівняно з литим акрилом. Будь-який листовий акрил має особливість адсорбувати вологу, що може призвести до утворення внутрішніх порожнин при тепловій обробці. Це слід враховувати при формуванні листів, для цього необхідно попередньо піддати листи сушінню в конвекційній сушильній камері при температурі 75-80 ° С. Властивості та технічні характеристики акрилу. br />- Висока світлопроникність (пропускає до 93% видимого світла).
- Світлопроникність молочного акрилу, що використовується в рекламних цілях 25-30%.
- Має високу стійкість до впливу ультрафіолетового випромінювання (не жовтіє).
- Висока міцність (високий опір зламу та деформації).
- Екологічно безпечний для людини.

Застосування акрилу


- Сувенірна продукція, бирки, номерки.

- Світлова реклама: фасади, вивіски, вказівні щити.

- Світлові об'ємні літери.

- Світлові купольні склепіння, світлові перекриття.

- Виставкові стенди, вітрини, торгове обладнання.

- Годинникова промисловість.

- Горизонтальне та вертикальне скління, скління балконів, дверей, вікон. , козирків, перил.

- Плафони для світильників громадського та індивідуального призначення, підвісні стелі.

- Предмети меблів та інтер'єру.

При роботі з невеликою кількістю пластику, коли не важлива нерівність одержуваного краю, можна використовувати ручну пилку для легких металів, і навіть ножик для ламінатів з подальшим переломленням листа по прямій. стрічкову пилку або фрезу для виконання інших форм порізки. У будь-якому випадку, є більш технологічним використання високошвидкісного обладнання та мінімальна швидкість подачі матеріалу. Це дозволяє виконувати більш точне різання та отримувати якісну кромку.

Для отримання ідеального краю кромки та точності виконаних форм використовується лазерна порізка. У цьому випадку краї акрилу часто навіть не вимагають подальшої обробки.

Свердління акрилу

Свердління повинне здійснюватися з використанням свердел із швидкорізальної сталі або свердлів з карбонатним напиленням. При цьому вони попередньо заточуються певним чином (ріжуча кромка паралельно підставі) для отримання гладкості країв просвердленого отвору.

У разі, коли потрібно просвердлити значну глибину, рекомендується періодично виймати свердло, потім очищати отвір від тирси, і лише потім продовжувати свердління. Це необхідно також для того, щоб уникнути перегріву матеріалу, і, як наслідок, його самозаймання. Переважно виконувати роботи за допомогою машин з високошвидкісними фрезами невеликого діаметру.

Термоформування< /p> Процес формування в цілому однаковий як для екструдованих листів BARLO XT, так і для литого акрилу REPSOLGLAS і BARLO CAST. На першому етапі рекомендується підсушити матеріал у конвекційній сушильній камері при температурі 75-80 °С з розрахунку 1-2 години на кожен міліметр товщини, щоб уникнути утворення внутрішніх порожнин при термічній обробці (це пов'язано зі схильністю акрилу до адсорбції вологи).

При нагріванні матеріалу до пластичного стану температурний режим залежить від типів аркушів. Діапазон температур литого акрилу при формуванні ширший, що полегшує цей процес у порівнянні з екструдером. Також листи REPSOLGLAS і BARLO CAST завдяки своїм якостям легко переносять неоднорідність нагріву (приблизно в районі 10-15%), а також мають можливість повторного формування. З іншого боку, для надання певних форм листам BARLO XT потрібно незначне зусилля порівняно з литим акрилом. Сам процес формування може бути вакуумним, пневматичним, а також штампуванням у формі.

При охолодженні листи необхідно залишати на матричній формі до зниження температури 80°С для литого акрилу та 70°С для екструдованого. Саме охолодження має бути рівномірним і досить тривалим для найкращого збереження форми та щоб уникнути придбання виробом внутрішньої напруги.
Акрилові блоки


Оргскло екструдоване Acryma 72 (Росія)

Акрил європейської якості ACRYMA 72 з покращеними властивостями для зовнішнього та внутрішнього застосування. Акрил Acryma 72 відмінно формується, стійкий до навантажень у процесі обробки без втрати фізичних та хімічних властивостей. , які потребують тривалого використання.


Мітки ->

акрил

,

оргскло

,

литий акрил

,

екструдований акрил

,

екструдоване оргскло

,

Купити Акрил, Оргскло в Києві, Україні